Google Duo یک اپلیکشن تماس تصویری

0

اپلیکیشن تماس تصویری Google Duo برای اندروید و iOS عرضه شد

اپلیکیشن تماس‌ های ویدئویی Google Duo به تازگی در گوگل پلی برای کاربران اندرویدی عرضه و در روزهای آینده برای iOS نیز منتشر خواهد شد، گوگل امروز رسما اعلام کرد عرضه جهانی Duo طی همین هفته تکمیل می شود.

Google Duo یک اپلیکشن تماس تصویری

گوگل اپلیکیشن Duo را برای مکالمات تصویری در iOS و اندروید معرفی کرد
گوگل هرچند اقبال خوبی برای اپلیکیشن های ارتباطی خویش نداشته اما باز هم در حرکتی تازه Duo را برای گوشی های هوشمند به ارمغان آورده؛ برای رساندن سرویس جدید به تماس با کیفیت تر و بهبود سرعت برقراری ارتباط، Duo از تکنولوژی WebRTC بهره مند شده است، حاصل بکارگیری فناوری های مختلف رایانه‌ای و ظاهری ساده، کمترین قطع تماس را در پی دارد. برای استفاده از این برنامه می توانید با شماره تلفن و نه لزوما اکانت گوگل، نام کاربری جدیدی ساخته و تماس تصویری یک به یک داشته باشید.
این برنامه می تواند بین شبکه‌های مخابراتی و وای‌فای سوئیچ کرده و با بهترین انتخاب کمترین اختلال را امکان پذیر سازد، گوگل هر پهنای باندی را در زیر چتر حمایتی خود قرار داده و با کاهش رزولوشن، اینترنتِ زیر خط فقر را نیز به تماس ویدئویی و سرویس دهی می رساند.

تماس تصویری

اگر بدانید و در ایران باشید خوشحال تر می شوید؛ مصرف دیتا توسط Duo را محدود سازید تا ترافیک کمتری استفاده شود، حتی می توان به جای ارتباط تصویری، ارتباط صوتی را جایگزین نمائید.
در نهایت علاوه بر رمز نگاری پیش فرض پیام ها، می توان به ویژگی جذاب Knock Knock اشاره کرد، این قابلیت تصویر تماس گیرنده را به صورت ویدئویی و زنده نمایش می دهد. گوگل می گوید این ویژگی ارتباطی ساده تر را ممکن می سازد.

آپدیت: در اپ استور عرضه شد.
دانلود از اپ استور

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید