یک شگفتی خارق العاده در عکاسی ، اپلیکیشن MuseCam عکاس حرفه ای آیفون

0

یک پدیده در عکاسی؛ معرفی اپلیکیشنMuseCam به همراه ویرایشگر حرفه‌ای تصاویر

ساعاتی پیش سایت PhoneArena با تیتر “اپلیکیشنی عالی برای ویرایش حرفه ای تصاویر” منتشر شد ، عکس های شگفت انگیز  و جادویی اگر می خواهید اپلیکیشن MuseCam را دریابید.

اپ استور با اپلیکیشن های ویرایش تصاویر پر شده اما همیشه زمان می خواهد تا با یک پدیده روبرو شویم و شک ندارم MuseCam یک پدیده جدید نام دارد.

MuseCam

باید ببینیم اپلیکیشن MuseCam دقیقا چه حرفی برای گفتن دارد، در ادامه خیلی سریع به ویژگی ها و برترهای‌های آن اشاره خواهیم داشت.

 

به همین سادگی، به همین خوشمزگی!

تصویر را به MuseCam بدهید، با ابزارهای بی نقص برنامه درگیر شوید. لحظاتیعقب نشسته و به MuseCam فرصت دهید تا جادویی تازه رو کند، نتیجه و کار نهایی شگفتی خواهد بود و دیگر هیج.

آسوده باشید، همه چیز در کنترل است!

تنظیمات و تمام ترفندها به صورت خودکار و از قبل تنظیم شده، مجموعه ای کامل از ابزار ویرایش که می تواند تصویر را همانی بسازد که باید.

دوربینی قدرتمند، دیگر چه می خواهید؟

برای هنر نمایی آماده شوید، تنظیمات نور دهی از سرعت شاتر تا تعادل نورها، همه و همه در کنترل شماست. بر این موارد ابزار رنگ، تقسیم سایه و تزریق رنگ به عکس را اضافه کنید.

متفاوت نیست اما بهترین چرا

با اپلیکیشن های دیگر تفاوتی ندارد اما در ساخت آن گروهی از عکاسان خبره و طراحان مشهور همکاری داشته اند، پشیمان شدیم! تفاوت دارد و بسیار هم تفاوت دارد.

نمونه کارها را ببینید

از قدیم گفته اند: شنیدن کی بود مانند دیدن. نمونه کارها را در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی با هشتگ  #MuseCam ببینید و خود به قضاوت بنشینید.

رایگان است، اما

برنامه رایگان برای iOS عرضه شده و خریدهای درون برنامه ای، برای آب خوردن هم باید پول بپردازید.

ویژگی‌های نسخه جدید:

  • بهبود یافتن باگ‌ها
  • بهبود در طراحی

دانلود از آیتونز

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید