چگونه از شر ایمیل های اضافی خلاص شویم؟

0

آیا از دست ایمیل های اضافی کلافه شده اید؟

بررسی و حذف ایمیل های اضافی همیشه باعث می شود تا وقت زیادی از ما تلف شود.ام چگونه می توان از دست این مزاحم همیشگی خلاص شد؟

به همین دلیل باید ایمیل های اضافی را حذف کنید.منظور از ایمیل های اضافی پیام های تبلیغاتی و همچنین پیام هایی است که هربار آن ها را بدون خواندن حذف می کنید و همین کار باعث گرفتن وقت شما می شود.

امروزه در بیشتر سایت یک بخش وجود دارد که شما با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین خبر ها و یا محصولات جدید سایت مطلع می شوید.در سایت های ایرانی شما در زمان ثبت نام یک بخش با نام  عضویت در خبرنامه وجود دارد که شما با فعال این گزینه خبرهای جدید از این سایت دریافت خواهید کرد.همچنین در سایت های خارجی هم این بخش با نام subscribe وجود دارد که همانند عکس پایین می تونید اسم و ایمیل خود را وارد کنید و خبر های جدید را در یافت کنید.اما مشکلی که در اینجا وجود دارد که متاسفانه بعضی از این پیام هایی که از طرف سایت برایمان ارسال می شود تبلیغاتی است و موجب نارضایتی می شود.

ارسال

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه باید از دست ایمیل های اضافی راحت شوید؟

همان طور که در عکس پایین می بینید در هر ایمیلی که برای شما ارسال می شود یک بخش همانند عکس زیر وجود دارد و شما برای اینکه دیگه پیام هایی از این فرستنده برای شما ارسال نشود با گزینه unsubscribe را همانند عکس فشار دهید تا با ورود به سایت مورد نظر با دوباره وارد کردن ایمیل خود گزینه unsubscribe را بزنید.

ارسال

بروزرسانی

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید