نکاتی درباره سیستم امنیتی اپل

0

سیستم امنیتی اپل را جدی بگیرید

بعضی مواقع عدم آگاهی شما از بعضی مسایل از جمله سیستم امنیتی تلفن همراهتان باعث می شود تا گوشی شما دیگر قابل استفاده نباشد.در ادامه با آیدی ساز همراه باشید.

در نسخه ios 7 به بالا سیستم امنیتی اپل با نام find My iPhone شکل جدی تری به خود گرفته و در صورتی که دستگاه را ریستور کنید و این سیستم امنیتی فعال باشد باید اپل آیدی خود را بعد از ریستور وارد کنید تا بتونید از دستگاه استفاده کنید.اما نکته ای که در اینجا مطرح می شود بعضی زمان ها ممکن است پیش آید که شما Find My iPhone را در قسمت آیکلود دستگاه خاموش کرده اید ولی باز هم بعد از ریستور از شما اپل آیدی خواسته می شود.

سیستم امنیتی اپل

سیستم امنیتی اپل را می توان قوی ترین سیستمی دانست که بر روی دستگاه های هوشمند وجود دارد و در این سیستم شما اجازه استفاده از دستگاه کسی که اپل آیدی بر روی آیکلود آن تنظیم شده است را ندارید و در صورتی قصد خرید دستگاه دست دوم را دارید باید اپل آیدی صاحب قبلی را از آیکلود خارج و سیستم امنیتی Find My iPhone را خاموش کنید.

بهترین راه برای چک کردن خاموش بودن سیستم امنیتی اپل چک کردن در سایت آیکلود است چرا در بعضی زمان ها پیش میاد که زمانی که به اینترنت متصل نیستید سیستم امنیتی اپل را خاموش می کنید و چون برای خارج شدن از Find My iPhone حتما باید به سرور اپل وصل شود تا این سیستم از سرور اپل خاموش شود، در زمان راه اندازی مجدد آیفون بعد از ریستور Find My iPhone چک می شود و در صورتی که از سرور اپل پیش از ریستور آن را خاموش نکرده باشید در قسمت Activation از شما خواسته می شود تا اپل آیدی را وارد کنید.

این سیستم امنیتی توسط اپل بسیار جدی گرفته می شود و در صورت بروز این مشکل، گوشی شما در صورتی قابل استفاده می شود که با جعبه و فاکتور معتبر به اپل استور رسمی مراجعه کنید.

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید