نکاتی در رابطه با بکاپ آیفون

0

مهمترین نکات در بازگرداندن بکاپ بر روی آیفون

زمانی که قصد دارید تا از اطلاعات گوشی آیفون توسط آیتونز کامپیوتر نسخه پشتیبان ( بکاپ ) تهیه کنید و بر روی آیفون جدید منتقل کنید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا دچار مشکل نشوید.در ادامه با ما همراه باشید.

در نگاه اول شاید بازگرداندن بکاپ بر روی گوشی کار ساده ای باشد اما از آن جایی که شما دارید تمامی اطلاعات را با هم بازمی گردانید ممکن است بعضی اتفاقات پیش آید که در صورتی که از مشکلات این کار آگاه شوید، دیگر به مشکلی برنخواهید خورد.

بکاپ

1.اولین نکته ای که باید آن را در نظر بگیرید این است که اگر در دستگاه قدیمی سیستم امنیتی Find My iPhone در قسمت آیکلود فعال داشته باشید در صورتی که بکاپ این دستگاه را بر روش گوشی جدید بازگردانید این سیستم امنیتی با همان اپل آیدی بر روی گوشی جدید فعال خواهد شد بنابراین در صورتی که رمز اپل آیدی را ندارید نباید بکاپ این دستگاه را بر روی گوشی جدید بازگردانید.

2.نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که در بازکرداندن بکاپ از برنامه ها بکاپ گرفته نمی شود.برنامه در این حالت به رنگ سیاه در می آیند و در صورتی که آن ها را با اپل آیدی خود گرفته باشید دوباره در زمان اتصال به اینترنت دانلود و نصب می شوند اما اگر با سیستم و یا اپل آیدی فرد دیگری ریخنه شده اند باید رمز اپل آیدی که برنامه ها با آن ریخته شده را داشته باشید و یا به همان سیستمی که برنامه از آن ریخته شده نصب شوند و دوباره دستگاه همگام سازی شود.

آیفون

3.و اما در آخر نکته مهم دیکری که باید به آن توجه داشته باشید این است که نسخه ios دستگاهی که قصد بازگرداندن بکاپ بر روی آن را دارید باید جدیدتر از گوشی قدیمی باشد.به عنوان مثال اگر ios گوشی قدیمی 9 باشد، ios دستگاه جدید باید 9 و یا بالاتر باشد.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید