نقص های همراه بانک های ایرانی

0

همراه بانک های بانک های ایرانی ، نقص های بسیار زیادی دارند.

10 سال پیش که خبری از وجود نرم افزاری به نام همراه بانک نداشتم ، کارمندی خوش برخورد در بانک به من همراه بانک را معرفی کرد و  گفت چرا همراه بانک را فعال نمی‌کنی و من گفتم همراه بانک دیگر چیست؟! او گفت بلوتوث گوشی را روشن کن و یک فایل را بگیر، بقیه مراحل را خودمان انجام می‌دهیم، خب آن روزها خبری از آیفون و اندروید نبود و گوشی‌ من نیز با زنده یاد جاوا نفس می‌کشید.

پس از مراحل فعال سازی، – که به یقین هفت خوان رستم بود – گوشی را تحویلم داد و گفت همراه بانکت فعال شد! با خوشحالی سراغش را گرفتم و با شوکی عجیب روبرو شدم، اپلیکیشنی ناتوان پیش رویم بود و آن همراه بانکم بود، بانکی عظیم.

روزها گذشت و گذشت، سیستم عامل‌های جدیدی پا به عرصه وجود گذاشتند، اکنون بانک‌های جهانی می‌روند تا با جدیدترین تکنولوژی‌ها نظیر اپل پی خدمات رسانی نمایند.

در ایران و اکنون رسیده‌ایم به اینجا که هستیم، اما همراه بانک ایرانی نه درست و حسابی به روز می‌شود، نه راه درستی برای دریافتش وجود دارد و نه در نهایت اصلا انسان رغبتی به استفاده از آن دارد.

تنها چند بانک خصوصی هستند که اپلیکیشن‌های قابل قبولی دارند و همیشه به روز رسانی های به موقعی دریافت می‌نمایند، خودتان بهتر می‌دانید و خودتان بهتر از هرکسی می‌توانید حال و روز همراه بانک را ببینید.

دقیقا باید کاری شود، حرکتی تازه می‌طلبد تا اپلیکیشن‌های ایرانی، همراه شوند. حضرت سعدی می‌فرماید: ای که دستت می‌رسد کاری بکن، پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار.

همراه بانک

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید