مقایسه سرعت آیفون 7 پلاس با وان پلاس

0

مقایسه سرعت عمل آیفون 7 پلاس و وان پلاس 3T

در این مدت سرعت آیفون 7 پلاس با چندین اسمارت فون دیگر از جمله پیکسل ،نوت 7 مقایسه شده است و در تمامی تست های انجام شده آیفون 7 پلاس دارای عملکرد و سرعت بهتری بوده است. در یک تست جدید مقایسه بین سرعت عمل آیفون 7 پلاس و وان پلاس 3T انجام شده است.

وان پلاس 3T  دارای مشخصات 6 گیگابایت حافظه رم بوده که از این نظر با وان پلاس 3 تفاوتی ندارد، با این حال به راحتی قادر است قابلیت مالتی تسکینگ اندروید 7 را اجرا کند.همچنین گوشی جدید وان پلاس علاوه بر حافظه داخلی 64 گیگابایتی در مدلی با حافظه 128 گیگابایتی قابل سفارش است .همچنین از اسنپدراگون 821 بهره می برد که یک پردازنده چهار هسته ای را در خود جای داده است.

یکی از قابلیت های چشم گیر وان پلاس 3T   نسبت به آیفون 7 پلاس وجود رم 6 گیگابایتی است که نسبت به آیفون 7پلاس دو برابر است.در تمامی تست های انجام شده آیفون 7 پلاس همیشه پیشتاز بوده و دارای نتایج بهتری بوده است.

اما در تستی که با وان پلاس 3T انجام شد ،در ابتدا تست وان پلاس 3T از آیفون 7 پلاس یک قدم جلوتر بود اما در بررسی سرعت در اجرای یکسری اپلیکیشن ها از جمله فتوشاپ آیفون 7 پلاس با داشتن 3 گیگابایت رم نتایج بهتری را به دنبال داشت. دور نخست رقابت (باز کردن اپلیکیشن ها) را در یک دقیقه و 15 ثانیه به اتمام برساند حال آنکه وان پلاس 3T این فعالیت را در یک دقیقه و 33 ثانیه به اتمام رساند.

در مرحله دوم تست  عملکرد این دو موبایل برای باز کردن اپلیکیشن های باز در پس زمینه مورد ارزیابی قرار گرفت که باز هم آیفون 7 پلاس با مجموع زمان یک دقیقه و 47 ثانیه عملکرد بهتری داشت  و پرچمدار وان پلاس را با مجموع زمان یک دقیقه و 59 ثانیه پشت سر گذاشت.

 

منبع:ubergizmo

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید