مقایسه آیفون های سال 2017 و بررسی تفاوت های آنها

0

تفاوت اصلی در آیفون های سال 2017 چیست؟!

معرفی آیفون های سال 2017 برای اپل از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا اپل در تمامی خبرها به طور رسمی اعلام کرده است که در دهمین سال تولید آیفون،آیفونی متفاوت را تولید خواهد کرد که فراتر از تصورات تمام کاربران اپلی خواهد بود.

با توجه به اظهارات موسسه KGI ، نسل بعدی آیفون در 3 مدل معرفی خواهد شد .اما فقط یکی از مدل ها به طور کلی متفاوت خواهد بود و دارای ویژگی های خاصی است که به عنوان آیفون ویژه در دهمین سالگرد آیفون معرفی خواهد شد.

دو مدل آیفون سال آینده دارای صفحه نمایش LCD خواهد بود ،این در حالی است که مدل سوم و به عبارتی مدل ویژه آیفون دارای صفحه نمایش OLED خواهد بود. نمایشگرهای OLED اشباع رنگ بیشتر، تصاویر شفاف تر و کنتراست بهتری را ارائه می کنند.اما سوال اصلی برای تمام کاربران این است که چرا تمام مدل های آیفون 2017 دارای صفحه نمایش OLED نخواهند بود؟!

در حال حاضر تنها تولید کننده صفحه نمایش OLED اپل سامسونگ می باشد و تمام پنل های مورد نیاز اپل را برای سال آینده تولید خواهد کرد.شرکت های بزرگ دیگری هم مانند ال جی در این زمینه توانایی تولید پنل های OLED را دارند اما تولیدات آن ها به سال 2017 نخواهد رسید و پنل های تولید شده توسط این شرکت های جانبی برای آیفون های سال 2018 آماده خواهد شد.

پس به طور کلی تنها یک مدل آیفون از این نوع نمایشگر در سال آینده مجهز خواهد شد .اما این مسئله را هم می توان از جمله سیاست های اپل دانست که می تواند بر فروش این مدل از آیفون تاثیر به سزاییی بگذارد.

 

منبع:phonearena

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید