معرفی چند بازی جدید برای کاربران عزیز محصولات اپل

0

معرفی بازی های جدید و جذاب در این هفته

این روزها آنقدر سرمان شلوغ است که در این ازدحام از دنیای بیکران بازی ها غافل شده ایم. شاید توانستیم کمی از زندگی روزمره فاصله گرفته و مقداری لازم آرامش بگیریم.

و حالا این ما هستیم تا بازی‌های شیرین این هفته را مانند نقل و نبات از نظر بگذرانیم. در این بخش به معرفی بازی های جدید در این هفته می پردازیم، امیدواریم دوست داشته باشید.

بازی ارباب حلقه ها

RINGS

rings02

حلقه‌ها را در جایی درست بچینید تا سه به سه از بین بروند و امتیاز بگیرید، داستانی آشنا در سبک پازل.

با چشمانی تیزبین حلقه ها را دنبال کنید، Gamezaur توسعه دهنده‌ای مستقل از لهستان آشی دهان سوز برای ما تدارک دیده. دلخوش به نام بازی نباشید، بیش از حلقه، رنگ‌ها را دریابید که حرف آخر را می زند.

در نگاه اول شاید بازی دوز را به خاطر بیاورید اما توسعه دهنده از ایده‌ای تکراری، عنوانی بی نظیر خلق کرده است. حلقه‌های هم رنگ را با توجه به اندازه در نقطه مناسب قرار دهید، پیش از آنکه تمام خانه ها را بر باد دهید چاره ای بیاندیشید.

 rings

بازی معمایی IGNATIUS

ignatius

بازی معمایی ماجراجویی Ignatius به تازگی برای iOS عرضه شده. از موانع مختلف عبور کرده و مراحل را یکی پس از دیگری به سرانجام برسانید. باید از فکر خویش یاری بگیرید تا بتوانید سرگرم شوید، هر مرحله معمایی تازه در دل خود دارد، دشمنانی مختلف که باید با شکست از آنها عبور کنید.

داستان بسیار قدرتمند بازی در کنار موسیقی پا به پای شما در دنیایی عجیب قدم خواهد گذاشت، پسری می شوید که از زندگی تکراری خسته شده و می خواهد از دنیای عجیب و غریب نجات یابد.

ignatius01

بازی رزمی JADE EMPIRE

jade-empire

بازی Jade Empire™: Special Edition عنوانی تمام قد و عالی برای دوستداران هنرهای رزمی از سوی استودیوی معروف Aspyr Media خواهد بود. تجربه‌ای بی نظیر برای یادگیری فنون رزمی و ورود به دنیای مبارزه‌ای؛ از این بهتر سراغ نداریم.

jade-empire01

بازی HOP

hop

هفته گذشته استودیوی Ketchapp با عنونی جدید به نام Hop در اپ استور حضوری تازه یافته، تنها با لمس صفحه نمایش و سوایپ کردن از کاشی ها یگی پس از دیگری عبور کنید و با جمع آوری و کسب امتیاز گوی جدید بخرید.

hop-1 hop-2

بازی DAN THE MAN

dan-the-man01

محصولی تازه از سازنده فروت نینجا. روستا کاملا در خطر قرار گرفته و باید دوباره به جنگ تاریکی ها بروید و سازمان سیاهی را از بین ببرید. مدرسه قدیمی حضور شما را می خواهد، دوست تان گرفتار است و چشم یاری به سوی شما دارد.

dan-the-man

منبع: اپراتک

 

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید