معرفی قدرتمندترین اپلیکشن دوربین Filmborn برای آیفون

0

مهمانی از آینده؛ معرفی اپلیکیشن قدرتمند دوربین Filmborn برای آیفون

نرم افزار Filmborn جدیدا از سوی Mastin Labs برای گوشی های اپل عرضه شده تا بتوان دوربینی حرفه‌ای‌تر را در آیفون خود تجربه کرد و حتی آن را با اپلیکیشن‌های دیگر جایگزین سازد، با FilmBorn انگار دوربین دستگاه را عوض کرده‌اید، این ادعا را باید با چشم خویش ببینید.

رابط کاربری ساده برنامه تمامی گزینه‌های یک دوربین حرفه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد، Mastin Labs با مجموعه‌ای عظیم پریست فتوشاپ شگفتی ساخت و امروز اینجاست با اپلیکیشنی از آینده.

Filmborn   نرم افزار Filmborn

همانند اپلیکیشن‌های عکاسیِ بزرگ، Filmborn نیز از چند بخش عمده تشکیل شده است. پیش نمایش واقعی و زنده از فیلترها به عکاس، قدرتی بی نظیر به نام “اختیار” می بخشد و شما می‌توانید به آسانی تعادل رنگ سفید و میزان نوردهی را تنظیم کرده تا برسید به “ایده‌آل”.

البته Filmborn هشداردهنده دارد و هرجا که از خط قرمزها رد شوید هشدار می‌دهد، با خیالی آسوده هنر بیافرینید. کار برنامه با عکاسی تمام نمی‌شود و پس از آن، تصویر با ابزاری قدرتمند ویرایش می‌شود، بدون آنکه از کیفیت اصلی تصویر کم یا چیزی خراب شود، در ویرایشگر با مجموعه‌ای عظیم از ابزارها روبرو هستیم، تماما با ویژگی‌های از پیش تعریف شده و البته قابلیت دوباره تنظیم. برنامه تمام تلاشش را کار می‌گیرد تا به همراه خوبی برای عکاسان فیلم تبدیل شود، آن را دریابید.

ویژگی‌های اپلیکیشن Filmborn:

  • کنترل به کمک ژست‌های حرکتی؛ تنظیم سریع تعادل رنگ سفید و نوردهی
  • تنظیمات خودکار و امکان تغییر دستی هر یک
  • کنترل به کمک منحنی؛ برای دسترسی سریع اطلاعات و تغییر هر یک
  • 4 منظره یاب، سه لنز مجازی و 9 ایستگاه پیش تنظیم شده
  • آموزش به زبان ساده: چگونه بهترین فیلم را بگیریم
  • رایگاه؛ امکانات اضافی به خرید درون برنامه نیاز دارد

دانلود از اپ استور

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید