معرفی برنامه بسیار کاربردی Artisto برای گوشی آیفون شما

0

یکی از برنامه هایی که در این روزها شهرت زیادی پیدا کرده، اپلیکیشنی به نام Prisma است که می تواند تصاویر شما را با افزودن افکت های هنری، به یک نقاشی زیبا تبدیل کند. اگر فکر می کنید که ایده ی اپلیکیشن Prisma جالب و زیباست، پس بهتر است با اپلیکیشن جدید دیگری به نام Artisto آشنا شوید که می تواند همان افکت های هنری را به ویدیوهای شما بیافزاید.

اپلیکیشن Artisto برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است و کارایی آن دقیقاً به همان شکل است که انتظار می رود. البته برخی مشکلات کوچک نیز از طرف کاربران گزارش شده است، مانند زمان های بار گذاری طولانی و فیلترهای محدود. اما با وجود این مشکلات، زمانی که سرانجام بتوانید فیلتر خود را اعمال کنید، ویدیوی شما به طور کامل متحول و جذاب خواهد شد.

artisto1

البته قابل ذکر است که یکی از اصلی ترین معضلات فعلی Artisto این است که کاربران نمی توانند ویدیوهایی که بر روی دستگاه خود ذخیره دارند را ویرایش کنند و می بایست برای استفاده از فیلترهای این برنامه، در همان لحظه یک ویدیو بگیرند و سپس افکت های آن را اضافه کنند.

قابلیت های برنامه:
  • اضافه کردن افکتها و فیلترهای هنری به ویدیو های شما
  • تبدیل ویدیو های شما به ویدیو های مطرح و پر هزینه تنها با یک کلیک
  • برنامه ای برای شگفت زده کردن دوستانتان در شبکه های اجتماعی
  • ساده بودن و استفاده آسان از آن
  • و …

artisto4

تغییرات نسخه جدید:
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

 

با دانلود این برنامه ویدیو هایی در حد ساخته های دیزنی و پیسکار ساخته و دنیا را از دید هنرمندان مشهوری همانند پیکاسو و ون کوگ ببینید . این برنامه فوق العاده که به طور رایگان عرضه شده است

artisto2

 

 

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید