معرفی بازی Asphalt Xtreme برای کاربران اپل

0

بی قانونی در شهر؛ بازی Asphalt Xtreme برای iOS و اندروید معرفی شد

محصولی بی همتا از گیم لافت به زودی معرفی شده است بازی Asphalt Xtreme .مدت‌هاست از آسفالت خبری نداریم . بی صبرانه منتظر آن شگفتی هستیم.

باز هم چالش های بزرگ درگیرتان می سازد، باز هم باید بی مهابا برانید و در جادوی آسفالت غرق شوید. جدیدترین مدل‌های ماشین، آن هایی که آروز دارید در Xtreme مهیا شده، انتظار داریم زندگی به ذرات وجودی‌مان تزریق شود.

بازی Asphalt Xtreme

سری بازی آسفالت میلیون ها طرفدار از سراسر جهان دارد، گرافیک خیره کننده، کنترل عالی و بسیار سرگرم کننده مثلثی عجیب را به وجود می آورد.

عناصر مورد بحث باعث موفقیت چشمگیر هشت سری از آسفالت شده است و امروز بهترین زمان برای برخوردی تازه خواهد بود.

به نظر می رسد توسعه دهندگان آسفالت بیش از هر کسی هیجان زده‌اند و برنامه ریزی ها می رود تا جدید ترین عنوان با برچسب Asphalt Xtreme راهی استورها شود.

آسفالت بعدی تمرکزی عجیب بر روی مسابقات آف‌رود دارد، اصلا آمده تا در بیابان‌ها و دشوارترین مناطق ممکن، هیجان را جستجو کنید.

در Asphalt: Extreme به 34 خودروی آف‌رود شاسی بلند دسترسی خواهید داشت. باید از آسفالت فاصله بگیریم، مهارت و قدرت بیشتری نیاز دارید تا این بار بهترین باشید، برای بهترین شدن باید سختی را تمرین کنید.

همانند چند نسخه پیشین، آسفالت اکستریم نیز به صورت رایگان در اپ استور، گوگل پلی و ویندوز 10 موبایل عرضه می شود اما خالی از پرداخت های درون برنامه نخواهد بود.

پیش ثبت نام Asphalt: Extreme آغاز شده اما گیم لافت به جای گفتن تاریخ دقیق عرضه این بازی، یک “به زودی” زده و خود را خلاص کرده است؛ روزهای آینده این بازی جدید از راه می رسد با حال و هوایی جدیدتر.

منبع:اپراتک

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید