معرفی بازی زیبای تیری در تاریکی ، بازی با مرگ Batman – The Telltale Series

0

1474464404_batman-the-telltale-series-4

معرفی بازی :

همکاری  برادران وارنر و استودیوی تل تیل گیمز عنوانی تازه از بتمن، ابر قهرمان داستان‌های کمیک به وجود آورده است، بازی Batman – The Telltale Series ساعاتی پیش برای iOS عرضه شد.

در ادامه همراه ما باشید…….

قسمت های بازی کوتاه و عمیق تر از قبل است و تل‌تیل هر هفته قسمت هایی جدید به بازی خواهد آورد، تمرکز قسمت داستانی بازی بر روی زندگی شخصی بروس وین قرار دارد، او هر لحظه به ابر قهرمانی بزرگ (بتمن) و شخصیت اصلی خود در می آید، در نهایت قهرمانانی چون بروس وین،  سلینا کایل و هاروی دنت نیز حضوری همیشگی در این تازه عنوان دارند.

1474464351_batman-the-telltale-series-1

بروس وین با انتخاب های پیش رو باید گاتهام سیتی را از شر خلافکاران نجات دهید، ماجرایی تازه از هر آنچه که تاکنون دیده ایم رخ خواهد داد، گفته می شود این بازی در 5 اپیزود برای گیمرهای 17 سال به بالا عرضه می شود؛ گرافیک خارق العاده و صحنه های سینمایی به جذابیت آن افزوده اند، دقیقا همتای فیلم های بتمن.

همانطور که گفتیم انتخاب های شما مستقیما در پیشبرد بازی تاثیر دارد، امکان بازی به صورت چند نفره و استفاده از صداپیشگان حرفه‌ای شما را به عنوانی جذاب می خواند.

توجه: برای بازی نیاز به آیفون 6، آیپد مینی 4، آیپد ایر 2، آیپد پرو و بالاتر نیاز دارید، Batman – The Telltale Series در اپ استور 5 دلار قیمت دارد.

1474464333_batman-the-telltale-series-2

پیشنهاد این بازی از سوی سایت آی دی ساز

afba78f3817352644cabbb569a600d4e_l

در واقع از طریق قابلیت Crowd Play در بازی Batman: The Telltale Series چیزی نزدیک به دو هزار نفر این امکان را پیدا می کنند تا در حالتی استریم گونه در بازی یک بازیباز شریک شده و در تصمیم های اتخاذ شده توسط او در این بازی دخالت نمایند.

به عبارت بهتر بلافاصله پس از آغاز بازی Batman: The Telltale Series ، تجربه کنندگان این اثر این امکان را در اختیار خواهند داشت تا قابلیت Crowd Play را فعال سازند. با فعال ساختن این قابلیت لینکی برای افرادی که بازیباز آن ها را تعیین نموده فرستاده می شود که از طریق مراجعه به آن و فعال ساختن لینک مذکور ، افرادی که این لینک اختصاصی برای آن ها فرستاده شده است (و همان گونه که به آن اشاره شد تعداد آن ها می تواند چیزی نزدیک به دو هزار نفر باشد) از این امکان بر خوردار خواهند گردید تا به بازی  Batman: The Telltale Series وارد شده و در تصمیم گیری های مربوط به این بازی (در حالت تجربه ی آن توسط یک بازیباز خاص) شریک باشند. گفتنی است که قابلیت Crowd Play خود از دو بخش مجزا تشکیل می شود که اندک تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در بخش نخست از این قابلیت برای هر کدام از تصمیم های موجود در این بازی رای گیری صورت خواهدگرفت و در نهایت تصمیم مورد نظر بر اساس تعداد آرای موجود اتخاذ می شود. اما در بخش دوم از قابلیت Crowd Play ، این خود بازیباز است که تصمیم نهایی را اتخاذ می کند و حتی در صورت چربش تعداد آرای موجود به سمت گزینه ای خاص، او می تواند به انتخاب سایر گزینه های موجود بر اساس نظر خود بپردازد و به نوعی آرای دیگران را وتو نماید.

در این صورت سایر حضار می توانند به این تصمیم او با رای مثبت یا منفی واکنش نشان دهند. به هر حال اگر چه قابلیت Crowd Play قابلیت چندان دندان گیر و جذابی در بازی Batman: The Telltale Series به نظر نمی رسد و بیش از هر چیز به دخالت دیگران در بازی انجام شده توسط یک بازیباز خاص می ماند، اما به نظر می رسد که اعضای شرکت Telltale قصد دارند از این پس قابلیت جدید مذکور را در تمامی بازی های تازه ای که پس از بازی Batman: The Telltale Series قرار است به دست آن ها ساخته شود بگنجانند تا تجربه کنندگان این آثار بتوانند عناوین سریالی شرکت Telltale را همراه با دیگران و بر اساس نظر آنان تجربه نمایند. البته شاید در ادامه ی کار قابلیت Crowd Play با دگرگونی هایی همراه شده و بخش های جذاب تری به ساختار آن اضافه گردد. در پایان باید به این نکته اشاره کرد که بازی Batman: The Telltale Series در تاریخ 2 اوت (August) سال جاری میلادی برای بسیاری از پلتفرم های نسل هفتم ، نسل هشتم و حتی پلتفرم های موبایل عرضه خواهد گردید.

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید