معرفی بازی دنده دو برای iOS

0

بازی دنده دو یک بازی ایرانی ماشین سواری برای آیفون می باشد.

این سبک بازی ها که ریسینگ نام دارند ، طرفداران زیادی دارند و بازیهای زیادی نیز در اپس استور قرار دارند. اما احتمالا دنده دو اولین بازی ایرانی درگ ریسینگ برای iOS خواهد بود که واقعا کیفیت بالایی دارد.

بازی دنده توسط استودیوی ارکا گیمز ساخته شده، در نگاه اول شاید آن را یک کپی تمام عیار از بازی های خارجی در سبک درگ ریسینگ بدانید اما رفته رفته ایده‌های دنده دو آنچنان قدرت دارد که شما را به هیجانی نو بشارت دهد، ولی این نیز پایان داستان نیست.

گرافیک سطح بالا به نظر می رسد، دقت بالا در طراحی ریزترین جزئیات مثال زدنی ست، از حضور جاده و ماشین های ایرانی تا طراحی منویی عالی و با کیفیت.

اما باز هم فقدان یک سری مسائل آزارمان داد، یعنی طعم لذیذ یک بازی ایرانی کوفت‌مان شد! همه چیز عالی ست اما اگر از گرافیک و ظاهر پر زرق و برق دنده دو رد شوید احتمالا همان اول بین حذف بازی یا داشتن آن درگیر خواهید بود.

بازی به سرعت آغاز می شود، نمایی سه بعدی و عالی احتمالا تحسینی زود هنگام به همراه می آورد. لحظه‌ای بعد اما دلزده‌گی سریع از آن صادقانه سراغ مان آمد.

دونده دو

ای کاش بازی گیم پلی بهتری داشت، کنترلر ها دقیقا زمانی که باید عمل کنند از کار می افتند؛ اگر این عنوان سبکی دیگر بود احتمالا موفقیت چشمگیری برایش قائل می شدیم اما در درگ ریسینگ پس از گرافیک باید کنترلر بازی را سراغ گرفت.

ویژگی های بازی ایرانی دنده دو برای iOS:

  • گرافیک بی نظیر و حذاب
  • بازی در جاده های ایران
  • امکان خرید ماشین های ایرانی
  • دنده عوض کنید، توربو بزنید و زودتر از رقیب به پایان خط برسید
  • امکان جمع آوری سکه، خرید و تجهیز ماشین
  • رابط کاربری و نمای دوربین جذاب

به هر حال دنده دو برای iOS عرضه شده و فرصت داریم آن را اینبار در آیفون و آیپدهامان به تجربه برسانیم، نظر شما چیست؟

 

منبع : اپراتک

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید