فراگیر شدن مشکل باتری آیفون 6s

0

iOS 10.2 مشکل باتری آیفون ۶اس را تشدید کرد و گریبان گیر دیگر گوشی ها شد

بعضی از شما دوستان ممکن است شنیده باشید که باتری آیفون 6s دچار مشکل شده است و بنا به دلایلی هنگامی که شارژ به ۳۰ درصد می رسد ناگهان خاموش می شود. حال با انتشار ios 10.2 به نظر می رسد این مشکل دیگر محدود به ۶ اس نیست و بقیه گوشی ها را هم گریبان گیر کرده است. همراه ما باشید.

مجله ی forbes با انتشار گزارشی ۶۲ صفحه ای نظرهای کاربران را در رابطه با این مشکل انعکاس داده و بیان کرده که نه تنها این مشکل برطرف نشده بلکه ios 10.2 ان را تشدید کرده است.

یکی از کاربران نوشته است : ios 10.2 مشکل را بدتر کرد. در صد باتری گاهی اوقات بر روی یک عدد ثابت می ماند  و حتی زمانی که بازی یا برنامه سنگینی را اجرا می کنید باز هم این در صد تغییر نمی کند و ناگهان پس از گذشت مدتی کم می شود.معیاری برای اندازه دقیق باتری دیگر وجود ندارد.

دلیل اصلی این مشکلات به نظر همین نسخه از سیستم عامل می اید و حال به جز ۶ اس به نظر می رسد دیگر گوشی ها درگیر این مشکل شده اند، با تمام این تفاسیر اپل تنها این مشکل را فقط برای بعضی از گوشی های ۶ اس می داند.

اپل اعلام کرده در نسخه بتا ای او اس ۱۰.۲ (IOS 10.2.1) این مشکل برطرف شده و خبری از خاموش شدن در ۳۰ تا ۵۰ درصد نیست.اینکه اپل موفق به پیدا کردن ریشه مشکل و برطرف کردن آن شده یا نه هنوز مشخص نشده و احتمالا چاره‌ای جز انتظار تا انتشار رسمی iOS 10.2.1 نداریم.

آیا شما هم این مشکل باتری را دارید؟ios 10.2 باعث بهتر شدن باتری شما شد؟

منبع ubergizmo

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید