عملیات نجات برای تلفن همراه اپل شما!!

0

راهی برای نجات آیفون

Find My iPhone سیستم امنیتی اپل است که روز به روز امنیتش توسط اپل بیشتر می شود.اما شاید نیاز به عملیات نجات داشته باشید! اگر شما هم اپل آیدی را در قسمت آیکلود وارد کرده اید که رمزش را ندارید در ادامه با ما همراه باشید.

همان طور که می دانید بازکردن سیستم امنیتی اپل تقریبا غیر ممکن است و در واقع دستگاه اپلی که درآن اپل آیدی وارد شده باشد هر لحظه امکان دارد رمز آیکلاد را به دلایل امنیتی از شما بخواهد که در صورتی که اشتباه وارد کنید مدام پشت سر هم پیغام وارد کردن پسورد به شما داده می شود که این موضوع تازه برای زمانی است که گوشی ریست نشده باشد و در صورت ریست شدن یوزر و رمز اپل آیدی از شما خواسته می شود و در صورتی که آن را نداشته باشید دیگر نمی توانید از دستگاه استفاده کنید.به همین دلیل یکی از اصولی که شما باید در خرید گوشی کارکرده به آن توجه داشته باشید خاموشی بودن گزینه Find My iPhone در قسمت آیکلود دستگاه است.

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که از آن جایی که برای خارج شدن از سیستم امنیتی اپل تنها راه حل زدن اپل آیدی و پسوردش است، اگر شما رمز اپل خود را فراموش کنید چگونه باید آن را ریست کنید؟

خبر خوبی که ما دراین قسمت برای شما داریم این است که در صورتی که ایمیل که با آن اپل آیدی را ساخته اید در گوشی فعال داشته باشید می توانید پسورد خود را بازیابی کنید.برای این که بدانید که آیا حساب کاربری بر روی گوشی شما ست شده است یا خیر باید در قسمت maile تنظیمات دستگاه همانند تصویر زیر چک کنید.

نجات

خوب اگر ایمیل اپل آیدی شما در این قسمت وارد شده باشد می توانید با مراجعه به سایت appleid.apple.com با وارد کردن ایمیل از طریقی پیامی که به به ایمیل شما فرستاده می شود اپل آیدی خود را ریست کنید.

 

منبع: بروزرسانی

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید