شنیدنی هایی درباره دوربین آیفون 7 پلاس

0

نگران دوربین آیفون 7 پلاس نباشید!

دوربین آیفون 7 پلاس از جمله مواردی بود که باعث شد کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند و از این طریق بر فروش این مدل از آیفون در سال 2017 به صورت قابل توجهی تاثیر گذار بود.

دوربین آیفون 7 پلاس به ماژولی با لنز دوگانه مجهز می باشد و همین امر باعث می شود که تصاویر با کیفیت فوق العاده ای تا دو برابر زوم اپتیکال ثبت شوند، همچنین ثبت تصاویر portrait  هم از دیگر قابلیت های دوربین 7 پلاس است .این روزها ثبت تصاویر با گوشی هوشمند برای کاربران بیشتر رضایت بخش می باشد ،به همین علت آیفون 7 پلاس به خاطر دوربین حرفه ای خود بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

اما به تازگی خبرهایی منتشر شده است که برخی از کاربران اپلی با دوربین آیفون 7 پلاس خود مشکل دارند . به صورتی که بعضی از کاربران بعد از باز کردن اپلیکیشن دوربین با صفحه سیاه مواجه می شوند و یا تصاویر ثبت شده توسط این دوربین به رنگ سبز یا بنفش می باشد.

مشکل دیگری که بعضی کاربران با آن مواجه شده اند در مورد گرم شدن بیش از حد ماژول دوربین است در حالی که این گرما از بدنه گوشی قابل تشخیص نیست.به نظر می رسد عامل اصلی مشکل ذکر شده کابلی باشد که مسئولیت انتقال اطلاعات از دوربین به بورد اصلی را بر عهده دارد.

اما جای نگرانی نیست چزیرا برای نتعداد کمی از کاربران این مشکل پیش آمده است و اپل اعلام کرده است که این دسته از کاربران می توانند آیفون 7 پلاس خود را تعویض کنند و شامل گارانتی اپل می شود.

 

منبع:phonearena

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید