شایعاتی که درباره مودم آیفون 7 وجود دارد.

0

آیفون جدید اپل ، آیفون 7 ، هر روز شایعات جدیدی پیرامون خود دریافت می کند.

به دنبال شایعاتی که روزانه در باره آیفون 7 محصول جدید اپل شاهد هستیم ، آخرین شایعه مربوط به ساخت مودم LTE توسط اینتل بوده است.بر اساس گزارشاتی که امروز منتشر شده است به احتمال زیاد اینتل 30 الی 40 درصد مودم LTE برای  Apple iPhone 7 و Apple iPhone 7 Plusتولید خواهد کرد.

 این گزارش از سمت CLSA  منتشر شده است و در گزارش خود اعلام کرده است که اپل قصد دارد از مودم XMM 7360 LTE  برای نسل بعدی اسمارت فون خود استفاده خواهد کرد.این چیپ از لحاظ دسته بندی در گروه CAT10 قرار میگیرد ،به این معنی که سرعت دانلود 450Mbps و سرعت آپلود 100Mbps  خواهد بود. اما در حال حاضر اپل درآیفون 6 از مودم MDM9635  استفاده کرده است که  سرعت دانلود 300Mbps و سرعت آپلود 50Mbps  میباشد.

آیفون جدید

در ادامه گزارشات آمده است که اپل قصد دارد تولید چیپست های سری A را که بر عهده شرکت های Samsung و TSMC بود  به اینتل واگذار کند که این امر مطمئنا موجب افزایش فروش این شرکت خواهد شد.اگر تولید مودم های اپل به اینتل واگذار شود درآمد Qualcomm  به شدت تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. اما تمامی این گزارشات در حد شایعه میباشد وباید تا معرفی رسمی آیفون 7 منتظر باشیم.

 

منبع:phonearena

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید