سرنوشت هدفون های بی سیم اپل به کجا رسید؟

0

بالاخره هدفون های بی سیم اپل چه زمانی عرضه خواهد شد؟

تقریبا میتوان گفت مدت زمان زیادی از معرفی آیفون 7 به همراه هدفون های بی سیم اپل گذشته است و متاسفانه هنوز این محصول تاکنون عرضه نشده است.

اپل برای اینکه طرفدارانش را به خرید هدفون های جدید ترقیب کند جک 3.5 میلیمتری صدا را در آیفون 7 حذف کرده است اما به نظر می رسد برای دیدن این محصول همانند رنگ جت بلک آیفون 7 باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانیم.این محصول برای اولین بار است که با این شکل به بازار عرضه می شود، به همین دلیل اپل دوست ندارد تا در هنگام عرضه آن با مشکل فنی مواجه شوند به همین دلیل این موضوع باعث شده است تا این ایرپادهای بی سیم با تاخیر قابل توجهی با بازار عرضه شوند.

هدفون

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که مشکل از کجاست آیا مشکل فنی در کار کردن ایرپادهای بی‌سیم به وجود آمده است و یا مشکل فنی در فرایند تولید است؟

هیچ کس نمی تواند خبر قاطعی درباره این موضوع دهد و تنها خبر موثقی که از این محصول می توانیم بشنویم خبری است که تیم کوک درباره آن داده است و اعلام کرده است که عرضه ایرپادهای بی‌سیم تا “چند هفته آینده” آغاز خواهد شد.اما این موضوع در سایت اپل متفاوت است و در برخی از قسمت‌های وب‌سایت شرکت اپل، اعلام شده است که هدفون‌های بی‌سیم ایرپاد، به‌زودی عرضه خواهد شد و در برخی دیگر از قسمت‌های وب‌سایت شرکت سازنده، عبارت “در حال‌حاضر، در دسترس نیست” جلب‌توجه می‌کند.

وال‌ استریت ژورنال، به تازگی گزارش داده است که فناوری مورداستفاده برای دریافت سیگنال‌ در ایرپادهای بی‌سیم در مقایسه با محصولات مشابه تفاوت دارد و این موضوع، باعث شده است تا مشکلاتی در هنگام پخش یک موسیقی وجود داشته باشد. نحوه کار هدفون‌های بی‌سیم، بدین صورت است که یک گوشی با استفاده از فناوری بلوتوث، سیگنال را از گوشی‌هوشمند یا هر وسیله دیگری دریافت می‌کند و آن‌را به گوشی دیگر هدفون انتقال می‌دهد.

این هدفون به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است و زمان عرضه آن را روزشماری می کنند تا این محصول شگفت انگیز را در روزهای اولیه تست کنند.همچنین از آن جایی که یکی از دلایل حذف سوکت 3.5 میلیمتری عرضه هدفون بی سیم بوده است برای کسانی که آیفون 7 را خریداری کرده اند نبود جک 3.5 میلیمتری می تواند آزار دهنده باشد.هر چند اپل در داخل جعبه یک تبدیل لایتینگ به جک 3.5 قرار داده است اما باز هم هدفون های بی سیم به عنوان یک محصول مکمل آیفون 7 هستند چرا که در هنگام شارژ شما نمی توانید از هدفون داخل جعبه که پورت لایتینگ دارد همزمان استفاده کنید.

اما در آخر به نطر می رسد که هدفون های جدید اپل نهایتا در ماه ژانویه به بازار عرضه خواهد شد که در صورتی که بعد از تعطیلات سال جاری میلادی باشد، اپل فرصت‌های بسیار خوبی را که برای فروش قابل‌توجه این محصولات تا پیش از پایان سال جاری میلادی و آغاز سال ۲۰۱۷ در اختیار دارد، از دست می دهد.

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید