رقابت سامسونگ با اپل در عرضه ایرپاد های جدید!

0

معرفی ایرپاد های جدید توسط سامسونگ در رقابت با اپل!

در هفته های اخیر خبرهایی در رابطه با حذف جک  3.5 میلیمتری و عرضه شدن ایرپاد از پرچم دار سامسونگ مدل s8 منتشر شد.این در حالی است که حذف جک 3.5 میلیمتری خیلی زودتر توسط شرکت هایی مانند اپل و موتورولا انجام شده است.

 در این گزارشات آمده است که این شرکت  یکسری پروتوتایپ ها آماده کرده است که ازاستانداردهای هدفون پشتیبانی خواهد کرد.اما به طور کلی خبرهایی منتشر شده است که احتمالا هدست  وایرلس شرکت سامسونگ در کنار گلکسی s8 عرضه خواهد شد.

اما مشخص نیست که ساموسونگ این محصول را به همراه گلکسی s8   به فروش خواهد رساند و یا اینکه مانند رقیب خود تصمیم دارد این محصول را جداگانه به فروش برساند.اما اگر کره ای ها بتوانند فناوری های پیشرفته شرکت هارمان کاردن را در هدفون بیسیم خود به کار گیرند، جایگاه خوبی را در این حوزه کسب خواهند کرد.

به هر حال سامسونگ در تلاش است که در تمام زمینه ها از رقیب خود اپل عقب نماند و بعید نیست که سامسونگ تصمیم دارد هدست وایرلس اما قدرتمند را عرضه کند تا بتواند از رقیب خود پیشی بگیرد.اما خیلی از کاربران منتظر این هستند که سامسونگ بدون حذف جک 3.5 میلی متری بتواند هدست وایرلس را عرضه کند!

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید