راه جدیدی برای تنفس آیفون شما

0

راه تنفس آیفون را باز کنید

شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد علاقه داشته باشید در آیفون تان عکس هایی که برایتان ارسال میشود را یکی پس از دیگری ذخیره کنید پس همراه ما باشید.

یکی از مهمترین دشمنان برای آیفون کمبود فضای کافی است که بعضی افراد بدون توجه به این مورد اطلاعات، ویدیوها و یا عکس ها را در گوشی خود ذخیره می کنند و توجهی به این موضوع ندارند که در این مواقع آیفون هیچ فضایی برای تنفس ندارد و اگر هر چه سریعتر نجاتش ندهیم امکان جبران خسارات کمتر می شود.

زمانی که حافظه دستگاه پر می شود بخشی اطلاعات در حافظه کوتاه مدت با نام cache ذخیره می شود.cache که در واقع هماهنگ کننده ی سرعت بین CPU و RAM است به دلیل سرعت بالایی که دارد اطلاعات را به صورت موقت در خود ذخیره می کند اما طرفیت آن بسیار کم و پایینتر از رم است.بنابراین زمانی که هماهنگی بین CPU و RAM به هم می خورد شما باید انتظار هر اتفاق غیر قابل پیش بینی را داشته باشید.

در برخی زمان ها پیش میاد که به دلیل پر بودن فضای دستگاه و زیاد بودن حجم فیلم ها و یا عکس ها ، رم دستگاه قابلیت پردازش عکس ها را نداشته و عکس ها در گالری سفید می شوند که در این مواقع باید هرچه زودتر فضای آزاد را برای نفس کشیدن دستگاه آزاد کنید.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید