دوربین آیفون 8 چه تغییراتی خواهد کرد؟

0

تغییرات اساسی دوربین آیفون 8

این روزها شاهد اخبار و شایعات زیادی در رابطه با آیفون 8 هستیم. به تازگی توسط تحلیلگر معروف مینگ چی کیو  شایعاتی به بیرون درز کرده است که این بار بیشتر اخبار در رابطه با دوربین آیفون 8 می باشد.

این تحلیلگر معروف معتقد است که آیفون 8 دارای دو مدل خواهد بود که هر دو مدل از لرزشگیر تصویر بهره مند خواهند شد اما فقط یکی از مدل ها دارای دوربین دوگانه خواهد بود.هم چنین وی اعلام کرده است که لنز تله فوتو( telephoto) نیز باز طراحی خواهد شد که از قابلیت زوم اپتیکال پشتیبانی کند و به علاوه بتواند کیفیت تصاویر هم بهبود ببخشد.

باز طراحی لنز فوتو مسائلی را هم در پیش دارد به عنوان مثال وسعت لنز افزایش خواهد یافت و با افزایش لنز کیفیت تصویر در گوشه ها کاهش پیدا می کند.با پشتیبانی از لرزشگیر تصویر با لنز تله فوتو، اپل احتمالاً مجبور به افزایش وسعت لنز خواهد بود که به روند پیچیده تر سوار کردن قطعات منجر می شود.

آیفون 8

در شایعات قبلی این تحلیلگر اعلام کرده بود که آیفون 8 در 3 سایز مختلف معرفی خواهد شد ،هم چنین اعلام کرده بود که مدل 4.7 اینچی که دارای صفحه نمایش LCD خواهد بود از دوربین دوگانه برخوردار نیست.اما تمامی این صحیت ها در حد شایعه است و باید منتطر واقعیت ها و ویژگی های اصلی آیفون 8 باشیم .

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید