دانلود بازی جذاب و هیجانی Midnight Star Renegade

0

در Midnight Star Renegade بوت‌های پرنده خود را بپوشید، نارنجک‌ها را بردارید و دشمنان را نابود کنید.

در بازی جنگی Midnight Star Renegade سلاح‌های خود را بسازید و به مرور زمان آنان را به روزرسانی کنید. مراحل جذابی که تنها تیر اندازی سریع و واکنش‌های شما را طلب می‌کند و در نهایت باید از رمز و رازهای یک تمدن گمشده فضایی در ۲۲ هزار سال پیش پرده بردارید.

به بیگانگان شلیک کن

یه بازی اکشن که به طور خاص برای صفحه نمایش لمسی طراحی شده است. باید با استفاده کشیدن انگشت روی صفحه جابجا شوید و با سلاح‌های متنوع خود همانند تپانچه، تفنگ، راکت و نارنجک به بیگانگان شلیک کنید.

Midnight Star Renegade

سلاح سفارشی

بازی را هر گونه که می‌خواهید پیش ببرید و می‌توانید با استفاده از قطعات متعددی که وجود دارد اسلحه‌های دلخواه خود را بسازید. آتش پشت سرهم و خودکار برای مکان‌های نزدیک و یا شکلیک راکت برای نابود کردن کلی، شما با قدرت پرواز خود می‌توانید ویرانی فراتر از تصور را به وجود بیاورید.

کسب رتبه

حالت چند نفره بازی شما را قادر می‌سازد که با دوستان خود به رقابت برپدازید. ویژگی‌های خود را ارتقا دهید و در چالش‌های بزرگ روزانه و هفتگی برای جوایز با ارزش شرکت کنید.

داستان عمیق

داستان پردازی این بازی با همکاری John Scalzi بوده که برنده جایزه هوگو شده است. جایزه هوگو یکی از معتبرترین جایزه‌ها در زمینه داستان نویسی علمی-تخیلی و خیال پردازی است. شما علاوه بر هیجان بازی به خاطر سبک آن، از نظر داستان پردازی نیز با یک بازی قوی روبرو هستید.

می‌توانید Midnight Star Renegade را به صورت رایگان از اپ استور و یا نسخه کرک آن را از اپل اپس دریافت نمایید.

برای اجرای این بازی آیفون ۵s، آیپد مینی ۲ و آیپد ایر و جدیدتر پیشنهاد می‌گردد.

دانلود بازی از اپ استور

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید