جدیدترین آپدیت Telegram برای آیفون با پشتیبانی از HTML5 عرضه شد

0

آپدیت جدید Telegram با پشتیبانی از HTML5، مینی گیم‌ها و ارسال پیام به کمک سیری عرضه شد

پس از وایبر امروز Telegram محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان با بیش از 14 میلیون کاربر در ایران است، حرف و حدیث‌های فراوان در مورد بودن یا نبودن تلگرام فروکش کرده و  کانال‌های مورد دار کم کم محو می‌شوند، این شبکه اجتماعی در چنین وضعیتی فعلا به کار خود در ایران ادامه می‌دهد.

telegram-ios

تلگرام بسیار به موقع، ساعاتی پیش آپدیتی اساسی دریافت کرده است. به عنوان مثال دیگر محدودیت تعداد 200 کاربر در برنامه جای خود را به 1000 کاربر داده است؛ در ادامه به ویژگی‌های جدید تلگرام اشاره خواهیم کرد.

تلگرام مسنجری قدرتمند و رایگان از سوی کمپانی Digital Fortress برای Android و iOS است. از یک مسنجر چه انتظاری دارید؟ سرعت و امنیت، هر دو در تلگرام رعایت شده است، برنامه رابط کاربری بسیار دلچسبی دارد، به راحتی می‌توانید تصویر، ویدئو، فایل و متن دلخواه را با دوستان‌تان در هر کجای جهان به اشتراک بگذارید.

امکانات این برنامه بسیار بیشتر از اپلیکیشن وایبر و واتس اپ است؛ تلگرام از آیپد نیز پشتیبانی می‌کند، می‌توانید چت‌های گروهی را تا 200 نفر ایجاد کنید، تا یک گیگابایت ویدئو بفرستید، شما مجبورید که وایبر را فراموش کنید و به سوی تلگرام بروید.

دنبال کنید: اپراتک در کانال تلگرام

ویژگی های Telegram v3.13:

  • پشتیبانی ربات ها از HTML5: کاربرد مهم آن امکان اجرای بازی داخل تلگرام است، توسعه دهندگان می توانند از امروز برای تلگرام بازی بنویسند و کاربران نیز می توانند بازی ها را با دوستان خود اشتراک گذاشته و سرگرم شوند

برای اطلاع از بازی های تلگرامی دو ربات رسمی را پیدا و ادد کنید: gamebot@ و gamee@

  • ارسال پیام از طریق سیری؛ اگر از iOS 10 بهره می برید اکنون می توانید به یاری دستیار صوتی اپل پیامی دلخواه نوشته و ارسال کنید
  • بهبود یافتن استیکرها و اضافه شدن استیکرهای تازه

منبع:اپراتک

 

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید