معرفی برنامه Prisma

0

با اپلیکیشن جدید Prisma آشنا شوید!

برنامه پریسما (Prisma) یک اپلیکیشن جدید است که هم اکنون در اپ استور قابل دسترس می باشد، این برنامه با کاربرد جدید می تواند عکس را به نقاشی تبدیل نماید. برنامه با تمرکز بر شبکه های عصبی و هوش مصنوعی به تجزیه و تحلیل رنگ ها می پردازد و بر خلاف اپلیکیشن های مشابه روند تبدیل تصویر به نقاشی را آغاز می کند، اپلیکیشن های مشابه تنها چند فیلتر نحیف و ضعیف دارند و بیشتر دل خوش کنک هستند تا مبدل نقاشی، اما پریسما همان است که می گوید.

 prisma01

پریسما فقط برای iOS عرضه شده و خیلی خوب است، آنقدر خوب که حتی سایت های اندرویدی با شگفتی به استقبالش رفته اند! همین الان هشتگ #Prisma را در اینستاگرام بجوئید و صدها نقاشی را ببینید، هر یک در گذشته ای نه چندان دور تصویری ساده بوده اند و اینک یک اثر هنری!

prisma02

با پریسما عکس بگیرید و اجازه دهید برنامه عملیات ویرایشی خود را در پیش بگیرد، نقاشی ساخته شده را ببینید و به معجزه ایمان بیاورید.

ویژگی های نسخه جدید:

در نسخه جدید:

پردازش تصویر و فرآیند تبدیل شدن آن به اثر هنری در پریسما، مستلزم داشتن اینترنت بود. از امروز می توانید به صورت آفلاین از این برنامه بهره مند شوید.

امکان پردازش آفلاین تصاویر برخی از فیلترهای پریسما را شامل می شود، دیگر نگران اتصال اینترنت و انتظار طاقت فرسای سرورهای آپلود نباشید.

همراه با آپدیت جدید، سبک‌های بشر دوستانه نیز اضافه شده است، شما می توانید با خرید افکت‌هایی نظیر “یک عشق” مبلغ یک دلار به موسسات خیریه کمک نمائید. همچنین به زودی: پشتیبانی از ویدئو در اپلیکیشن شگفت انگیز پریسما

اجازه دهیم جهان جایی زیباتر برای زندگی باشد …

ویژگی های نسخه جدید:

پس از ماه ها وعده و وعید از سوی توسعه دهنده پریسما، اکنون این اپ به طور کامل از بخشیدن افکت هنری بر ویدئوها پشتیبانی به عمل می آورد.

عملیات پردازش همچنان بدون نیاز به اینترنت صورت می گیرد و ویدئو می تواند از گالری یا مستقیما توسط دوربین ثبت شود، دست به کار شده و تا 15 ثانیه ویدئویی هنری بیافرینید.

prisma03 prisma04 prisma06 prisma05

منبع: اپراتک

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید