بخوانید : ترفند ارتقا حافظه آیفون

0

آیا میتوان کمبود حافظه آیفون را ارتقا داد؟

درباره خالی کردن فضای آیفون زیاد صحبت کردیم و روش های زیادی را معرفی کرده ایم .اگر شما هم با مشکل کمبود حافظه مواجه هستید حتما در ادامه ما را همراهی کنید. اینبار قصد داریم تا یک روش متفاوت را به شما معرفی کنیم تا از حجم پنهان اشغال شده توسط برنامه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام راحت شوید.شما برای انجام این راه حل نیاز به هیچ مهارتی ندارید و شاید جز ساده ترین کارهایی باشد که شما می توانید برای خالی کردن گوشی انجام دهید.

قابلیت

برای انجام این کار کافی است تا شما یک برنامه پر حجم را در قسمت آپ استور شروع به دانلود یک بازی با حجم بالا کنید تا در این زمان دستکاه به طور خودکار شروع به پاک کردن اطلاعات از پیش لود شده موجود در برنامه ها کند البته شما باید ابن را هم در نظر داشته باشید که حجم برنامه باید از حجم آزاد موجود در دستگاه کمی بیشتر باشد تا راه خالی کردن فضای اضافی گوشی به درستی انجام شود.

این روش موقتی است و در حجم های پایین جواب می دهد و برای آزاد شده بیشتر فضای دستگاه باید از شر قاتل فضای گوشی یعنی عکس ها و حافظه پنهان تلگرام راحت شوید.درباره چگونگی انجام این کار بارها صحبت کردیم و مطمینا اکثریت شما با روش انتقال عکس ها به سیستم و خالی کردن حافظه پپنهان تلگرام آشنایی دارید.

منبع: بروزرسانی

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید