با آیفون خود یک اثر هنری بسازید ، نرم افزار عالی Prisma برای ویرایش عکس

0

به معجزه ایمان بیاورید؛ پشتیبانی از ویدئو اکنون در Prisma

نرم افزار بی نظیر Prisma به تازگی وارد اپ استور شده است و به راحتی میتوانید به وسیله آن عکس های خود را به نقاشی تبدیل کنید.

این برنامه با تمرکز بر شبکه های عصبی و هوش مصنوعی به تجزیه و تحلیل رنگ ها می پردازد و بر خلاف اپلیکیشن های مشابه روند تبدیل تصویر به نقاشی را آغاز می کند.

اپلیکیشن های مشابه تنها چند فیلتر نحیف و ضعیف دارند و بیشتر دل خوش کنک هستند تا مبدل نقاشی، اما پریسما همان است که می گوید.

prisma-1

پریسما فقط برای iOS عرضه شده و خیلی خوب است، آنقدر خوب که حتی سایت های اندرویدی با شگفتی به استقبالش رفته اند! همین الان هشتگ #Prisma را در اینستاگرام بجوئید و صدها نقاشی را ببینید، هر یک در گذشته ای نه چندان دور تصویری ساده بوده اند و اینک یک اثر هنری!

prisma-2

با پریسما عکس بگیرید و اجازه دهید برنامه عملیات ویرایشی خود را در پیش بگیرد، نقاشی ساخته شده را ببینید و به معجزه ایمان بیاورید.

ویژگی های نسخه جدید:

در نسخه جدید:

پردازش تصویر و فرآیند تبدیل شدن آن به اثر هنری در پریسما، مستلزم داشتن اینترنت بود. از امروز می توانید به صورت آفلاین از این برنامه بهره مند شوید.

امکان پردازش آفلاین تصاویر برخی از فیلترهای پریسما را شامل می شود، دیگر نگران اتصال اینترنت و انتظار طاقت فرسای سرورهای آپلود نباشید.

همراه با آپدیت جدید، سبک‌های بشر دوستانه نیز اضافه شده است، شما می توانید با خرید افکت‌هایی نظیر “یک عشق” مبلغ یک دلار به موسسات خیریه کمک نمائید. همچنین به زودی: پشتیبانی از ویدئو در اپلیکیشن شگفت انگیز پریسما

اجازه دهیم جهان جایی زیباتر برای زندگی باشد …

ویژگی های نسخه جدید:

پس از ماه ها وعده و وعید از سوی توسعه دهنده پریسما، اکنون این اپ به طور کامل از بخشیدن افکت هنری بر ویدئوها پشتیبانی به عمل می آورد.

عملیات پردازش همچنان بدون نیاز به اینترنت صورت می گیرد و ویدئو می تواند از گالری یا مستقیما توسط دوربین ثبت شود، دست به کار شده و تا 15 ثانیه ویدئویی هنری بیافرینید.

منبع:اپراتک

دانلود از اپ استور

آیدی ساز برای شما آرزو موفقیت و لحظات شاد میکند.

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید