بازی The Walking Dead: A New Frontier برای کاربران آیفون عرضه شد

0

مردگان بدون مرز؛ معرفی بازی The Walking Dead: A New Frontier برای iOS

بازی ماجراجویانه The Walking Dead: A New Frontier چندی است که از سوی کمپانی Telltale به اپ استور آمد، این عنوان در واقع سومین سری از مجموعه بازی‌های مردگان متحرک است که استودیو تل‌تیل گیم به صورت اپیزودیک در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد.

سریال مردگان متحرک با زامبی‌های پر شمارش، در مرزی جدید به صورت داستان‍های سراسر وحشت طرفداران بی‌شماری دارد و اکنون بهترین زمان برای درگیرکردن دوستداران آن خواهد بود.

گرافیک بسیار بالا به همراه داستانی درگیرکننده برای ارتباط عمیق می‌تواند شما را در حالتی نوین، همانند سری‌های پیشین همراه خود سازد.

بازی The Walking Dead: A New Frontier با قیمت 5 دلار در اپ استور منتشر شده و اپیزود دوم آن به افتخار عرضه و تا مدتی محدود به صورت درون برنامه‌ای رایگان در اختیارتان خواهد بود.

ویروسی اساسی از دنیای زامبی به سراسر جهان رسیده است، سریال داستان افسر پلیس را پس از زخمی شدن و رویارویی با گروه متخلف بیمارستان روایت می‌کند، او به هوش آمده و دنیا را به پایانِ خط نزدیک می‌بیند.

خانواده به عنوان آخرین پناه، برایتان باقی مانده و دیگر امیدی به نجات دنیا نیست، در این وضعیت مردگان متحرک به سوی شما در حرکتند و باید جلوی این تهدید بزرگ را با راهی که می‌دانید یا باید بدانید، بگیرید.

ویژگی های بازی The Walking Dead: A New Frontier:

  • گرافیکی منحصر به فرد و باور نکردنی
  • داستانی پر قدرت و گیرا
  • انتشار تقریبا همزمان با نسخه‌ی کامپیوتر
  • بازی در نقش کاراکتر Javier
  • آخرالزمانی و کاملا جذاب

دانلود از اپ استور

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید