بازی Space Marshals 2 برای کاربران اپل

0

معرفی جامع بازی Space Marshals 2 برای اپل

Space Marshals 2یک بازی علمی تخیلی با تم غرب وحشی است. زاویه نمایش بازی از بالا به پایین است و شما باید با تیراندازی و تاکتیک‌های خود در برابر عناصر جنایتکار کهکشان مبارزه کنید. Space Marshals 2 یک بازی تیراندازی ساده نیست و مبارزات تاکتیکی، خفا و داستان نیز در این بازی نقش مهمی دارند.

مبارزه با تاکتیک

باید از محیط به نفع خود استفاده کنید و با استفاده از پوشش از حملات جلوگیری کنید. حملات از بغل تاثیر بیشتری دارند ولی باید حواستان باشد که به خودتان اینگونه حمله نشود. باید با استفاده از نارنجک، هواپیمای بدون سرنشین، معادن و …. دیگر دشمنان را به زانو دربیاورید.

حرکات مخفیانه

رویکرد خود را با دقت انتخاب کنید. وارد شدن به درگیری اسلحه را طلب می‌کند، اما همیشه این روش جواب نمیدهد. باید حواس سوژه را پرت کنید و از دیگران جدایش نمایید و در فرصت مناسب و با سلاح مناسب او را از پا دربیاورید. می‌توانید برج‌ها را به سمت خود برگردانید و یا جناح‌های مختلف را فریب داد و اجازه دهید با هم درگیر شوند.

انتخاب‌های صحیح

انتخاب‌های شما برای مراحل بسیار تاثیر گذار هستند. برای هر مرحله می‌توانید یک اسلحه تک دست و یک اسلحه دو دست (سبک) در کنار نارنجک و زره خود انتخاب نمایید. شات گان، تفنگ‌های کوچک، تفنگ‎های تک تیرانداز، سلاح‌های پرتاب محور و … همگی برای انتخاب شما وجود دارند.

این بازی ۲۰ مرحله و بیش از ۷۰ سلاح مختلف دارد. Space Marshals 2 از سرویس ابری اپل و همچنین گیم سنتر پشتیبانی می‌کند. می‌توانید نسخه کرک شده این بازی ۶ دلاری را به صورت رایگان از اپل اپس دریافت نمایید.

تصاویری از محیط اپلیکیشن

بازی

.بازی1

بازی2

بازی3

تمام روشهای نصب برنامه‌ وبازی بر روی آیفون، آیپاد و آیپد از طریق کامپیوتر(جیلبریک وبدون جیلبریک)

نصب برنامه برروی آی‌دیوایس های اپل تقریبامهمترین نکته‌ای است که هر کاربری باید بلد باشد و درواقع بدون نرم افزارهای کاربردی و بازی های جذاب، استفاده از آیفون، آیپاد و یا آیپد لذتی ندارد. ما نیز در اپل اپس سعی کرده‌ایم هر روشی که برای نصب بازی و برنامه بر روی دیوایس های آی او اس وجود دارد را به کاربران پارسی زبان معرفی کنیم که اکثرا هم آموزش های اپل اپس، اولین ها در بین سایت های ایرانی بوده اند.

نصب برنامه

این سرویس چینی، نرم افزار KuaiYong، سرویس ۲۵PP، سرویس تانگبو، اپلیکیشن ایرانی نصاب و نرم افزار آیتولز روش هایی بوده اند که برای اولین بارتوسط اپل اپس تشریح شده‌اند.البته از زمان عرضه آی او اس ۹ کار بسیار سخت شده و جز از نرم افزار آیتونز،از دیگر برنامه های برای دوایس های جیلبریک نشده نمیتوان استفاده کرد وفقط برروی دیوایس های جیلبریک نشده که نسخه های پایین تر از آی او اس ۸ هستند و تمامی نسخه های دیوایس های جیلبریک شده قابل استفاده است.

 

در این جمع بندی قصد داریم روش هایی که هنوز هم عملی و کاملا معتبر هستند را برای شما گردآوری کنیم. شما عزیزان میتوانید با هرکدام از این نرم افزارها کارکنید وروشی که با آن راحت‌تر هستید وبرایتان جالب تر است را استفاده کنید.دقت کنید که این صفحه به طورمرتب بروزرسانی خواهد شد و اگر روش جدیدی معرفی شود که کاربرد مناسبی داشته باشد، به این صفحه اضافه خواهد شد.

 

شما نیزمیتوانید بابوکمارک کردن این صفحه(بافشردن دکمه‌ CTRL+D )، آنرا ذخیره کنید تابعدا نیزبتوانید براحتی به آن دسترسی داشته باشید. با این جمع بندی همراه باشید:

 

نکاتی که قبل از انجام آموزش ها باید بدانید:

  • اگر قصد نصب برنامه و بازی کرک شده داشته باشید، حتما باید دیوایس را جیلبریک کرده باشید
  • برای استفاده از آیتونز، نیاز به اپل آیدی دارید: آموزش ساخت اپل آیدی – خرید اپل آیدی از فروشگاه اپل اپس
  • برای دانلود نرم افزارها و بازی های آی او اس نیز میتوانید از پورتال اپل اپس استفاده کنید؛ تمام بازی ها و اپ هایی که داخل اپل اپس قرار میگیرند، کرک شده هستند و میتوانید آنها را بر روی دیوایس های جیلبریک شده نصب کنید.
  • باید توجه داشته باشید که حجم خالی مورد نیاز آن بازی و نرم افزار، حداقل ورژن آی او اس مورد نیاز و دیگر مواردی که در توضیحات آن اپ در اپ استور آمده است، با آیفون، آیپاد و آیپد شما سازگاری داشته باشد
  • برای نصب بازی و برنامه نیازی به اتصال به اینترنت ندارید
  • تنها فرمت قابل قبول بازی و برنامه‌ی آی او اس، ipa است و فرمت های دیگر پشتیبانی نمیشود

 

نصب بازی و برنامه از طریق نرم افزار iTunes

نصب بازی و برنامه از طریق نرم افزار iTunes

 

نرم افزار آیتونز نرم افزار رسمی اپل میباشد وکاملترین نرم افزارمدیریت آیفون، آیپاد وآیپد است. شما میتوانید هم اپ های کرک شده و هم اپ های اورجینال را بوسیله‌ی آیتونز نصب کنید. قابلیت دانلود نرم افزارها و بازی ها نیز از داخل آیتونز وجود دارد و میتوانید مستقیما به اپ استور دسترسی داشته باشید

 

نصب بازی و برنامه از طریق نرم افزار iTools

نرم افزار های کرک که از اپل اپس دانلود میکنید رو پیشنهاد میشه با این نرم افزار نصب کنید :

نصب بازی و برنامه از طریق نرم افزار iTools

 

این نرم افزار نیز یکی از محبوبترین ابزارهای مدیریت آی دیوایس های اپل میباشد و دارای سرعت بالا و کاربرد آسانی است. شما میتوانید اپ های کرک شده و اورجینال را با استفاده از آیتولز بر روی دیوایس خود نصب کنید. برای استفاده از آیتولز، لازم است که قبل از آن نرم افزار آیتونز را نصب کرده باشید و کامپیوتر را آتورایز (Authorize) کرده باشید

 

نصب بازی و برنامه از طریق نرم افزار ۲۵PP

نصب بازی و برنامه از طریق نرم افزار ۲۵PP

این سرویس چینی که کاربران زیادی از آن استفاده میکنند، مزیتی بزرگ دارد و آنهم این است که دیوایس های جیلبریک نشده نیز با استفاده از آن میتوانند به طور رایگان، نرم افزارهای پولی را نصب کنند. البته مشکلاتی از جمله تداخل با سینک آیتونز و کرش کردن برنامه ها از جمله نقاط ضعف ۲۵PP است که البته در آموزش آن، روش حل آنها به طور کامل توضیح داده شده است.

 

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید