بازی نوستالژیک مار و پله

0

بازی مار و پله این بار در آیفون و آیپد خود تجربه کنید.

کمتر کسی است که در سرزمین ما خاطره ای از مار و پله نداشته باشد. شما اکنون می توانید این بازی را بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشید.

مار و پله

کودکی شما را نمی‌دانم، برای من خالی از اینترنت بود و با دلخوشی‌های کوچک پُر، در بین دلخوشی‌ها منچ و مار و پله همواره عنوانی جاودانه بوده که شیرین ترین خاطراتم را موجب شده است.
بسیاری کودکی را گم کرده، اگر شما نیز راهتان را بین نردبان، رفتن‌ها و نیش خوردن‌های ناگهان می‌جویید امروز با عنوانی ویژه روبرو خواهید بود.

بازی Snakes & Ladders King در واقع همان مار و پله خودمان است، محصولی دوست داشتنی از MOBIRIX که گرافیکی جذاب دارد، البته معجزه نیست اما با ویژگی‌های جالب توجه شما را به سوی خود می‌خواند.

از ویکی پدیا:

مار و پله، یک بازی تخته‌ای کودکانه کلاسیک است[۱][۲] که بین دو نفر یا بیشتر و در روی تخته‌ای که به مربع‌های کوچک تقسیم شده‌است، انجام می‌شود. خانه‌هایی که شروع یک نردبان باشند با قرار گرفتن در آن مهره به سمت انتهای نردبان حرکت می‌کند و خانه‌هایی که سر مار در آن باشد با قرار گرفتن در آن به سمت انتهای مارحرکت می‌کند. هرر صفحه بازی معمولاً دارای صد خانه است که با تاس انداختن و به ترتیب طی کردن خانه‌ها، هر فردی که زودتر به خانه پایان برسد برنده است.
اصل این بازی توسط شیخ بهائی طراحی شده است، به منظور یاد دادن آموزه های دینی به کودکان از کلماتی در طراحی آن استفاده شدشه بود که متأسفانه درحال حاضر حذف شده است.

ویژگی‌های بازی Snakes & Ladders King:

  • حالت‌های مختلف بازی: کلاسیک، آنلاین، چند نفره و به همراه حالتی ویژه با اضافه شدن ویژگی‌های سرگرم کننده
  • امکان بازی دو تا 4 نفره به صورت آفلاین با دوستان
  • امکان دعوت از دوستان و پشتیبانی از آیپد
  • با قوانین ساده و سرگرم کننده

منبع:اپراتک

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید