آیفون 5 اینچی در سال میلادی جدید معرفی خواهد شد؟

0

شایعات جدید در رابطه با معرفی آیفون 5 اینچی در سال 2017

در اوایل آغاز سال میلادی جدید 2017 هستیم و در طول این مدت شایعات زیادی در رابطه با آیفون سال 2017 منتشر شده است .در آخرین شایعات آمده است که آیفون سال 2017 در 3 مدل مختلف روانه بازار خواهد شد که فقط یکی از این سه مدل متفاوت خواهد بود و با نام آیفون 8 معرفی خواهد شد.

این مدل از آیفون به گفته اپل دارای طراحی و قابلیت های متفاوتی خواهد بود که در دهمین سالگرد تولید آیفون انقلابی را به پا خواهد کرد ،اما هم چنان تمامی صجبت ها در حد شایعه است و هنوز تعداد دقیق مدل های سال 2017 مشخص نیست.احتمالا دو مدل از آیفون های سال بعد با نام های 7s و 7s plus معرفی خواهد شد اما نام مدل سوم دقیق مشخص نیست.

اکنون خبری تازه منتشر شده است که احتمالا یکی از مدل های آیفون با نام 7s دارای صفحه نمایش 5 اینچی خواهد بود .هم چنین در این خبر آمده است که این مدل 5 اینچی اپل دارای دوربین دوگانه است ،اما قالب چیدمان آنها به صورت عمودی است و لنزها زیر یکدیگر قرار گرفته اند.

اما آیفون 8 دارای طراحی متفاوت ، در واقع بدنه ای تمام شیشه ای، شارژ بی سیم و نمایشگری OLED را ارائه می کند.اما از مشخصات سخت افزاری مدل های سال 2017 هنوز خبری منتشر نشده است.

 

منبع:به روز رسانی

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید