آیا شماهم در هنگام استفاده از اپل آیدی دچار مشکل میشوید؟

0

يك مشكل بزرگ در هنگام استفاده از اعتبار اپل ايدی

حتما برای شما دوست عزیزی که به تازگی اپل خریده اید و نیاز به شارژ گیفت کارد در اپل آیدی دارید مشکلاتی همچون سوالات امنیتی اپل آیدی پیش آمده باشد در ادامه با ما همراه باشيد تا به ابهامات شما پاسخ دهیم.

به نظر مي رسد تا سيستم هاي اپل در برخي موارد مشكلاتي دارد كه بايد برطرف شوند به عنوان مثال اگر شما اعتبار يك اپل ايدي را كه سوال هاي امنيتيش را نمي دانيد شارژ كرده اید به هيچ عنوان نمي توانيد از آن استفاده كنيد.البته تمام تقصير را هم نمي توان بر سر اپل انداخت چرا كه اين سيستم امنيتي و وارد كردن سوال هاي امنيتي به اين دليل است كه هر فرد از اپل ايدي شخصي اش استفاده كند.اما موضوعی مهمی در اینجا مطرح می شود که درادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

سوال هاي امنيتي ٣ سوال است كه در زمان ساخت اپل ايدي از شما پرسيده مي شود و در زمان عوض كردن رمز و يا خريد يك برنامه ٢ تا از اين ٣ سوال به صورت رندوم از شما سوال مي شود.

اما اگر شما هم اپل ايدي خود راشارژ كرده باشيد موضوعي كه شايد در ذهن شما هم پيش انده باشد ابن است كه چرا سوال هاي امنيتي در زمان شارژ گيفت كارد از شما پرسيده نمي شود و در زماني كه شما قصد خريد را داريد پرسيده مي شود تا مشخص شود كه صاحب اپل ايدي خريد را انجام مي دهد.مشکل بزرگ در اینجا مشخص می شود این است که در صورتی که شما سوال های امنیتی اپل آیدی را نداشته باشید برای خرید باید از یک اپل آدی دیگر استفاده کنید و اعتبار شما هم به اپل آیدی جدید قابل انتقال نیست.

راه حل دیکری وجود دارد که در صورتی که شما رمز اپل آیدی و پاسخ یکی از سولات امنیتی را داشته باشید می توانید سوالات امنیتی را ریست کنید.همان طور که در عکس می بینید با زدن گزینه Reset Security Questions می توانید این کار را انجام دهید.

اپل آیدی

 

بروزرسانی

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید