آهنگ های ایرانی و خارجی را با اپلیکیشن Hamado Music دانلود کنید

0

دانلود آهنگ ایرانی و خارجی؛ معرفی اپلیکیشن فوق العاده Hamado Music برای آیفون و آیپد

امروز مفتخریم اپلیکیشن فوق العاده  Hamado Music را برای دانلود آهنگ های ایرانی و خارجی به شما عزیزان معرفی کینم . برای دانلود آهنگ های ایرانی از رادیو جوان در آیفون بهره مند هستیم اما برای آهنگ های خارجی یک عدد جای خالی بزرگ همیشه توی ذوق می زند، سرویس های استریم موزیک مانند اسپاتیفای با امکاناتی محدود ارائه می شوند و کاربر را جان به جان می کنند تا هر طور شده به سوی اشتراک ماهیانه حرکت کند؛ چاره ای اما نداریم و البته دنیای جیلبریک همیشه خواب های خوبی برای ما می بیند: آموزش هک برترین سرویس‌های پخش آنلاین موزیک هر چه باشد من در ایران زندگی می کنم، با اینکه گفتنش آسان نیست اما خود را فرسنگ ها دورتر از سرویس های استریم می بینم.

چاره کار ما تنها دانلود است، باید هر طور شده آهنگی را دانلود کرد و از شنیدنش لذت برد.  امروز برای دانلود آهنگ اپلیکیشن بی نظیر Music Pocket را پیشنهاد داریم، در ادامه با ویژگی های این نعمت بزرگ آشنا خواهیم شد.

طراحی برنامه Music Pocket

احتمالا محو طراحی برنامه می شوید، همه چیز به درستی در جای خود قرار گرفته؛ همه چیز در دسترس شماست.

رایگان و بدون پرداخت درون برنامه ای

اپلیکیشنی به قدرت Music Pocket رایگان است، خوشبختانه و حداقل فعلا این برنامه رایگان بوده و می توان از امکاناتش به طور نامحدود بهره مند شد.

دانلود آهنگ از آرشیو های محبوب موسیقی

  • سرویس موسیقی ویتنامی Zing Mp3 که میلیون ها آهنگ را با بهترین کیفیت به همراه رعایت حق کپی رایت امکان پذیر کرده
  • سرویس NCT
  • سرویس موسیقی و دوست داشتنی Sound Cloud

در مجموع این سه سرویس آرشیوی ارزشمند و پر شده از آهنگ دارند، همچنین در هر یک آهنگ ایرانی به وفور یافت می شود. تنها ساند کلود در ایران مسدود است برای دریافت آهنگ باید از روش های معمول بهره بگیرید که البته بهتر از ما راهش را می دانید! البته سرویس های دیگر نیز مسدودند عجیب است اما فعلا سرورهای این دو در Music Pocket مشکلی برای دریافت ندارند..

 Hamado Music  Hamado Music

پشتیبانی از سرویس های کلود محبوب

  • دراپ باکس
  • گوگل درایو
  • وان درایو
  • و البته ساند کلود

موزیک پلیری زیبا

برنامه در واقع موزیک پلیری زیبا و کاربردی در دل خود دارد، می توانید از آهنگ های موجود در گوشی بی نهایت پلی لیست بسازید و آهنگ های دانلود شده را بارها بشنوید، کاور آهنگ به همراه کنترلر های موسیقی نمایان می شود؛ برای نمایش کاور آهنگ دانلود شده برنامه باید همچنان به اینترنت متصل باشد.

بهترین آهنگ ها، آهنگ هایی که دوست دارید

می توانید بی نهایت لیست بسازید، از آهنگ هایی که دوست دارید و آهنگ هایی که در صدر سبک های مختلف قرار دارند. یکی از ویژگی های جذاب این برنامه امکان انتخاب و دانلود آهنگ ها به صورت گروهی خواهد بود، تصور کنید 100 آهنگ برتر هیپ هاپ را یکباره از ساندکلود بگیرید.

امکان ادغام با اپلیکیشن Musixmatch؛ برای نمایش هماهنگ متن آهنگ
اپلیکیشن Music Pocket می تواند با Musixmatch هماهنگ شده و متن هر ترانه را به صورت هماهنگ و همگام با موزیک نمایش دهد.
پشتیبانی کامل از آیفون، آیپد و اپل واچ
این برنامه به خوبی و با تمامی دیوایس های اپل سازگار است، می توانید از آهنگ ها در اپل واچ نیز لذت ببرید.
از معایب Music Pocket اما نگفتی!
برنامه به خوبی و به آسانی با پلتفرم های کلود هماهنگ شده، در دانلود آهنگ ها عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش می گذارد. اما تنها مشکل Music Pocket را می توانم نمایش بی حد و اندازه تبلیغات در آن بدانم؛ با پرداخت درون برنامه می توان یکبار برای همیشه این تبلیغات مزخرف را به جهنم فرستاد.
از تبلیغات یا رد می شویم و یا کنار آمده و زندگی را ادامه می دهیم؛ برنامه اولین ویرایش را تجربه می کند و بی مشکل نیست، گاهی کرش می کند و گاهی عملا بی استفاده می شود، امیدواریم در نسخه های آینده مشکلات آن رفع شوند.
برای دانلود Music Pocket فردا دیر است!
اپلیکیشن موزیک پاکت آشکارا کپی رایت را دور می زند، اپل همانند برنامه های دانلود از یوتوب، دانلود منیجرهای آهنگ و صدها برنامه اینچنینی به Music Pocket اجازه نفس کشیدن نخواهد داد؛ بنابراین بر شما واجب است این برنامه را همین امروز دانلود کنید.
امکان استخراج آهنگ ها وجود ندارد
با آیتولز که تست کردم امکان گرفتن فایل MP3 آهنگ ها از برنامه وجود نداشت، همچنان باید از پلیر برنامه برای شنیدن آهنگ ها بهره برد؛ شاید این حرکت باعث ماندگاری Music Pocket در اپ استور شود.
آپدیت: نسخه‌یِ پرو موزیک پکت Hamado Music نام دارد که 2 دلار قیمت داشت، مدتی محدود رایگان شده، این فرصت را غنیمت شمارید.

 

دانلود از اپ استور

برای نصب برنامه روی دیوایس اپل خود نیاز به اپل آیدی دارید در صورت نیاز به خرید اپل آیدی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید